Külasta meie pressikeskust / 12/15/2011

Michelini klienditeenindusprogramm pakub klientidele kolme tasuta maanteeabi teenust

Kõrgekvaliteediliste rehvide tootja Michelin pakub Eestis Michelini klienditeenindusprogrammi raames tasuta abiteenuseid oma klientidele, kes on maanteel raskustesse või ootamatutesse olukordadesse sattunud. Michelini klientide käsutuses on kolm maanteeabi teenust – abi katkise rehvi, otsasaanud kütuse või kaotatud auto- või koduvõtmete korral. Tegemist on ainulaadse teenusega Eestis.

Firma Michelin andmetel on rehvide, kütuse ja võtmetega seotud probleemid kõige sagedasemad, millega autojuhid teel kokku puutuvad. Seetõttu on klienditeenindusprogrammi maanteeabi teenused saadaval ööpäevaringselt. Lisaks Eestile toimib programm ka kõikjal mujal Euroopas, kus kehtib roheline kaart (rahvusvaheline liikluskindlustusleping) ning valitud riikides väljaspool Euroopat.

Kiireid ja professionaalseid rehvi- ja maanteeabi teenuseid pakkuv Michelini klienditeenindusprogramm kehtib firma Michelin klienditeeninduskaardi omanikele kolme aasta jooksul alates firma Michelin rehvide soetamisest. Kaart väljastatakse nelja sõiduauto- või nelikveolise sõiduki rehvi soetamisel ja vastava vormi täitmisel firma Michelin veebisaidil www.michelin.ee. Klienditeenindusprogrammi kasutamiseks peab autole olema paigaldatud neli firma Michelin rehvi.

 

Michelini klienditeenindusprogrammi abiteenused:


Kütuseabi


Kütuse lõppemisel korraldab Michelin kliendile lähimasse bensiinijaama jõudmiseks vajamineva kütuse kohaletoimetamise.Firma Michelin kliendil tuleb vaid tasuda kütuse maksumus. Juhul, kui tangitud on ebasobivat kütust, korraldab Michelin auto pukseerimise lähimasse teenindusjaama, kus on võimalik kütus välja vahetada. Auto pukseerimiskulud katab Michelin.

Võtmeabi


Maja- või korterivõtmete kadumise või varguse puhul katab Michelin lukuspetsialisti kohaletuleku kulud. Autovõtmete kadumisel võtab Michelin enda kanda auto pukseerimiskulud lähimasse teenindusjaama. Kliendi soovil pukseeritakse auto tema koju või turvatud parklasse, kui vahemaa ei ületa kaugust lähima teenindusjaamani.

Rehviabi

Rehvi purunemise või muu kahjustuse korral vahetab Michelin purunenud rehvi asendusrehvi vastu või pukseerib auto lähimasse Michelini teeninduspunkti tasuta ühe tunni jooksul.

Michelini klienditeenindusprogrammi liikmetele osutatakse tasuta abiteenuseid järgnevates riikides: Albaania, Andorra, Austria, Belgia, Bosnia ja Hertsegoviina, Bulgaaria, Eesti, Hispaania, Holland, Horvaatia, Iirimaa, Iisrael, Iraan, Island, Itaalia, Kreeka, Küpros, Läti, Leedu, Luxembourg, Makedoonia, Malta, Moldaavia, Montenegro, Maroko, Norra, Poola, Portugal, Prantsusmaa, Rootsi, Rumeenia, Saksamaa, Serbia, Slovakkia, Sloveenia, Soome, Šveits, Taani, Tšehhi Vabariik, Tuneesia, Türgi, Ukraina, Ungari, Valgevene, Ühendkuningriik.

Lisainformatsioon:

Ewa Konopka, Michelini kõneisik Poolas ja Baltimaades
Tel : 48 691 117 472, e-post: ewa.konopka@pl.michelin.com

Arnas Stasevičius, Michelin Baltimaade müügijuht TC/PL/GC
Tel: +370 687 56 001, e-post: arnas.stasevicius@lt.michelin.com

Lengvuju automobiliu padangos

lithuanian Michelin Dealerships

Michelin Press Centre